Sprzedawca

Date posted:
Company: Salomon
Location: Wrocław (Lower Silesian Voivodeship), N/A
Job Type: Full-Time

Opis oferty pracy

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja określonych celów sprzedażowych
  • Aktywna obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
  • Prawidłowa ekspozycja towaru w oparciu o zasady VM
  • Dbanie o czystość i bezpieczeństwo miejsca pracy
  • Przyjmowanie dostaw oraz przygotowanie towaru do sprzedaży
  • Obsługa kasy fiskalnej oraz systemu kasowego

SAL/IND

Kwalifikacje

Nasze wymagania:

  • Zainteresowanie sportem
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę zgodnie z wartościami firmy
  • Sumienność i staranność w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Znajomość sprzętu narciarskiego

Dodatkowe informacje

To oferujemy:

  • Umowa tymczasowa (5 miesięcy z możliwością przedłużenia)
  • Pełny etat
  • Miesięczne premie uzależnione od wyników sklepu
  • Możliwość rozwijania umiejętności w zakresie obsługi klienta oraz VM
  • Dostęp do platform szkoleniowych
  • Miłą atmosferę pracy w przyjaznym i dynamicznym zespole
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansowanie do Karty Multisport
  • Dofinansowanie do upezpieczenia grupowego na życie
  • Dostęp do kafeterii MyBenefit
  • Zniżki na produkty marek: Salomon, Atomic, Wilson, Armada, Arc’teryx
  • Dwa razy w roku odzież i obuwie pracownicze Salomon

LOKALIZACJA: Sklep Salomon -  WROCŁAW FASHION OUTLET

Salomon Factory Outlet Wroclaw 54-610

Dni pracy: poniedziałek – sobota, niedziele handlowe