Sprzedawca (40h) – Piaseczno

Date posted:
Company: SKECHERS
Location: Piaseczno (Masovian Voivodeship), N/A
Job Type: Full-Time

Opis oferty pracy

Sprzedawcy mają za zadanie tak rozwijać relacje z klientami, by ci uwielbiali nasze sklepy i obuwie tak bardzo, jak my. Ponadto zapewniają obsługę klienta na najwyższym poziomie i promują markę Skechers na każdym kroku.

SPRZEDAŻ
Wita klientów, przedstawia się i stara się ich poznać, przy czym potrafi ocenić, jaki kontakt jest dla klienta komfortowy. Dąży do zapewnienia klientowi wspaniałych wrażeń podczas każdej jego wizyty w sklepie, niezależnie od tego, czy trwa ona 2 minuty, czy 2 godziny. Promuje nasze niesamowite produkty oraz ich cechy i zalety, polecając klientom buty i akcesoria, które nie tylko spełniają ich potrzeby i pragnienia, ale poza nie wykraczają.

PRODUKT
Obchodzi się z naszymi butami i akcesoriami z dużym uczuciem oraz dba o to, by w sklepie nigdy nie zabrakło towaru, produkty miały właściwe ceny, były wystawione zgodnie ze standardami firmy i z odpowiednim oznakowaniem oraz przyciągały uwagę klientów. Nie akceptuje sklepu, który nie jest czysty i nie wygląda ładnie. Szybko obsługuje dostawy czy przesunięcia magazynowe, dotrzymując terminów, dzięki czemu klient zawsze może znaleźć tę idealną parę, której szuka. Z dumą pełni rolę ambasadora marki Skechers i każdego dnia dzieli się z innymi swoją szeroką wiedzą na temat produktów.

ZESPÓŁ
Uwielbia być częścią zespołu i traktuje wszystkich współpracowników z szacunkiem, zachęca ich do działania i dba o morale zespołu. Robi wszystko, by klienci mogli każdego dnia doświadczać tej pozytywnej energii zespołu i jego entuzjazmu.

OBSŁUGA
Przygotowuje sklep przed otwarciem, uzupełnia brakujące w sklepie produkty oraz towary w magazynie, sprząta i nigdy nie staje w miejscu, ponieważ chce mieć pewność, że produkty w sklepie i sam sklep wyglądają absolutnie bez zarzutu. Zawsze postępuje zgodnie z zasadami i procedurami oraz najlepszymi praktykami, dzięki którym sklep będzie funkcjonował w sposób zdrowy, stabilny i przynoszący zyski. Pracując na kasie i obsługując klienta podczas każdej transakcji, zawsze odznacza się dokładnością i uczciwością.

 

Kwalifikacje

Ciągnie Cię do handlu! 

  • Niczym gospodarz świetnej imprezy, uwielbiasz witać klientów każdego dnia i robić wszystko, co jest w Twojej mocy, by opuszczali sklep z szerokim uśmiechem na twarzy. 
  • Nudzisz się, stojąc bezczynnie, więc wykorzystujesz energię na realizację zadań przed czasem, by mieć zawsze pewność, że w magazynie i na półkach nigdy nie zabraknie towaru, a sklep jest przygotowany na klientów i wygląda fantastycznie! 
  • W kontaktach z członkami zespołu i klientami wnosisz mnóstwo pozytywnej energii i tworzysz wesołą atmosferę, przy czym nigdy nie tracisz koncentracji i zawsze jesteś dokładnym i godnym zaufania pracownikiem. 
  • Masz doświadczenie w handlu lub obsłudze klienta, które dużo Cię nauczyło, ale chcesz kontynuować tę naukę i chętnie przyjmujesz od swoich kierowników pozytywne opinie i rady dotyczące Twojej pracy.

 

Dodatkowe informacje

CO JEST TAJEMNICĄ NASZEGO SUKCESU? NASI PRACOWNICY!

W firmie Skechers nie tylko wierzymy w rozwój wewnętrzny, ale także go wspieramy! Jeśli do nas dołączysz, będziesz doskonalić swoje umiejętności w firmie, która wierzy w Twój talent i rozumie, jak ważne jest inwestowanie w Twoją przyszłość.

To wyjątkowa szansa na dołączenie do dynamicznie rozwijającej się firmy, gdzie możesz liczyć na wysoce konkurencyjne wynagrodzenie (pensja, prowizje, zniżki oraz inne korzyści) i szansę na rozwój kariery zawodowej.

TWOJA PRZYSZŁOŚĆ CZEKA NA CIEBIE W SKECHERS!