Independent Accountant

Date posted:
Company: VF Corporation
Location: Warsaw (Masovian Voivodeship), N/A
Job Type: Full-Time

VF Polska Distribution –  jesteśmy częścią międzynarodowej Spółki VF Corporation – lidera w sprzedaży markowej odzieży lifestylowej, obuwia, plecaków oraz toreb podróżnych takich jak: The North Face, Vans, Eastpak, Jansport, Napapijri.

Aktualnie szukamy Samodzielnej Księgowej/ Samodzielnego Księgowego do siedziby w Warszawie, Cybernetyki 9.

Kogo szukamy?

Poszukujemy osoby na stanowisko samodzielnej księgowej / samodzielnego księgowego, która będzie współodpowiedzialna za prowadzenie ksiąg rachunkowych, w tym księgowanie dokumentów w SAP, rozliczanie podatków oraz sporządzanie deklaracji i informacji do GUS oraz NBP. Będzie aktywnie uczestniczyć w miesięcznym oraz rocznym zamknięciu ksiąg rachunkowych, w tym w obsłudze audytów księgowych i podatkowych oraz wspomoże zespół w bieżącej pracy.

Jaki będzie Twój zakres obowiązków?

– Aktywne uczestnictwo w procesie zamknięcia okresów sprawozdawczych miesiąca oraz roku

– Analiza i uzgadnianie sald kont AP/AR/GL

– Kontrola poprawności i kompletności dokumentów księgowych

– Sporządzanie deklaracji VAT / podatek u źródła / CIT

– Przygotowywanie raportów do GUS i NBP

– Aktywny udział w audycie finansowym i podatkowym

–  Przygotowywanie innych raportów i zestawień na potrzeby spółki oraz analiz ad hoc

Czego oczekujemy?

wykształcenia wyższego

– minimum 5- letniego doświadczenia w obszarze rachunkowości

– praktycznej wiedzy z zakresu sporzadzania deklaracji VAT, podatku u źródła, raportów do GUS i NBP

– dobrej znajomość ustawy o rachunkowości oraz aktualnej wiedzy z zakresu obowiązujących przepisów podatkowych

– bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

– dobrej znajomości programu SAP

– biegłej obsługa MS Excel

– skrupulatności, samodzielności, dokładności, bardzo dobrej organizacji pracy,  zdolność do szybkiej oceny i analizy sytuacji oraz przestrzegania ustalonych terminów

– otwartości oraz umiejętność pracy w zespole, mamy fajną atmofesferę w firmie

Co oferujemy:

Oprócz stabilnych warunki zatrudnienia, prywatnej opieki medycznej oraz pakietu benefitów

oferujemy również:

– zniżkę pracowiniczą na produkty – jej wysokość jest naprawde interesująca!

– wsparcie od osób z dużym doświadczeniem i chętnie dzielących się wiedzą

– elastyczny czas pracy

– przyjazną atmosferę w pracy

– możliwość rozwoju.