Supervisor/ Kierownik zmiany – Wroclaw Outlet

Date posted:
Company: Skechers
Location: Wrocław (Lower Silesian Voivodeship), N/A
Job Type: Full-Time

Opis oferty pracy

Kierownicy odgrywają ważną rolę, działając każdego dnia na rzecz klientów, zespołów i naszej firmy. Przewodzą, uczą, promują produkty, inspirują, zajmują się dostawami, zarządzają produktami, dbają o zaopatrzenie, rozwiązują problemy i nie tylko – to oni są sercem systemu sprzedaży detalicznej firmy Skechers!

MISTRZ SPRZEDAŻY
Pomaga kadrze kierowniczej przewodzić zespołowi, by ten realizował, a nawet przekraczał cele sprzedażowe. Dba o wysokie wyniki sprzedaży osiągane w jednostce dzięki doskonale zaprezentowanym w sklepie produktom i wyjątkowej obsłudze klienta. Jest mentorem dla całego zespołu i uczy jego członków, jak należy stosować różne zestawy technik sprzedażowych, by poprawiać wyniki sklepu i osiągać sprzedaż na ponadprzeciętnym poziomie.

EKSPERT OD PRODUKTU
Uwielbia nasze buty i nimi żyje, stara się, by sklep przyciągał uwagę i inspirował klientów.
Ten niezwykle ważny lider kieruje działaniami z zakresu doskonałego promowania produktu, trafnego oznakowywania i ustalania cen produktów oraz atrakcyjnej prezentacji oferty. Ponadto jest prawdziwym ambasadorem marki Skechers, z dumą prezentuje klientom produkty marki i opowiada im o niesamowitych butach, akcesoriach i ubraniach Skechers.

TRENER ZESPOŁU
Nauczyciel i TRENER, który umie pracować w zespole! Wspiera kadrę kierowniczą, perfekcyjnie i z pasją zarządzając ludźmi, rozwijając zespół oraz dbając o to, by pracownicy wynieśli jak najlepsze doświadczenia z pracy w naszej firmie.

OPERACYJNY GURU
Myśli i podejmuje decyzje niczym właściciel biznesu oraz asystuje kadrze kierowniczej podczas wdrażania kluczowych operacyjnych procesów i procedur, które prowadzą do minimalizowania braków inwentaryzacyjnych i wzrostu zysków. Rozumie, że sklep powinien być czysty i ładnie wyglądać, i tego wymaga, jak również nalega, by zespół przestrzegał najlepszych praktyk, dzięki którym sklep będzie funkcjonował dobrze i przynosił zyski.

 

Kwalifikacje

• Przede wszystkim – kierowanie zespołem i wspólne osiąganie sukcesów jest tym, co kochasz robić.
• Potrafisz zwiększać sprzedaż i wiesz, co zrobić, by sklep z łatwością wykonał plan sprzedaży.
• Zdajesz sobie sprawę, że odpowiedni zespół jest niezwykle istotny dla sukcesu Twojego i klientów, potrafisz zatem wyszukiwać talenty i wspierać ich rozwijanie, przy czym nieustannie dążysz do doskonalenia tych umiejętności.
• Jesteś ekspertem w zarządzaniu zaopatrzeniem i zawsze wiesz, jak należy rozplanować dostawy i uzupełnianie towaru, niezależnie od sezonu.
• W obliczu przemian i zmian priorytetów działasz efektywnie, a wręcz uwalniasz wtedy swój potencjał; wiesz, jak dostosować się do nieprzewidzianych okoliczności.
• Twoje drugie imię to „komunikacja” – masz silnie rozwiniętą umiejętność przekazywania informacji zespołowi i wyznaczania mu kierunków działania zarówno na piśmie, jak i werbalnie.
• Współpracownicy uważają cię za mistrza multitaskingu, ponieważ perfekcyjnie wykorzystujesz czas i zasoby, by terminowo wykonywać zadania oraz sprawnie realizować swoje obowiązki i zarządzać priorytetami operacyjnymi.
• Podczas pracy na stanowisku kierownika w sklepie/restauracji udało Ci się zdobyć doświadczenie, dzięki któremu na pewno doskonale sprawdzisz się w tej branży i będziesz ogromnym wsparciem dla kadry kierowniczej.
• I wreszcie – wszystko to sprawia Ci tak niesamowitą radość, że chcesz dzielić się nią z innymi każdego dnia!

 

Dodatkowe informacje

CO JEST TAJEMNICĄ NASZEGO SUKCESU? NASI PRACOWNICY!

W firmie Skechers nie tylko wierzymy w rozwój wewnętrzny, ale także go wspieramy! Jeśli do nas dołączysz, będziesz doskonalić swoje umiejętności w firmie, która wierzy w Twój talent i rozumie, jak ważne jest inwestowanie w Twoją przyszłość. 

To wyjątkowa szansa na dołączenie do dynamicznie rozwijającej się firmy, gdzie możesz liczyć na wysoce konkurencyjne wynagrodzenie (pensja, prowizje, zniżki oraz inne korzyści) i szansę na rozwój kariery zawodowej.

TWOJA PRZYSZŁOŚĆ CZEKA NA CIEBIE W SKECHERS!